scroll

Kennisbank

Met MOS haalt u de kracht van kennis in huis

Lees hier alle vraagstukken die door ons zijn behandeld

MOS Fiscaal: Checklist aangifte inkomstenbelasting 2025 (IB 2025) / Uitstel tot 1 mei 2027

27 februari 2026

Checklist IB 2025
Voor het opstellen van de aangifte inkomstenbelasting hebben wij diverse gegevens nodig. Voor de aanlevering van deze gegevens kan je gebruik maken van onze “Checklist IB 2025”.

Klik hier voor de checklist IB 2025.

Uitstelregeling voor de relaties van MOS
Indiening aangifte inkomstenbelasting 2025 en/of de aangifte vennootschapsbelasting 2025. Voor al onze relaties vragen wij uitstel aan voor het indienen van deze aangiften onder de zogenaamde “becon-uitstelregeling”. Dit betekent dat wij uitstel van de Belastingdienst krijgen voor het indienen van jouw aangifte inkomstenbelasting en/of vennootschapsbelasting tot 1 mei 2027.

MOS Advies
Wil je meer informatie over de uitstelregeling neem dan contact op met onze fiscalisten (fiscaal@mosaccountants.nl) of bel 0162 – 422 332.

Met MOS deelt u de kracht van kennis op uw tijdlijn. Verras een collega ondernemer en deel dit behandelde vraagstuk!

LinkedIn

LAATSTE BERICHTEN

LAATSTE BERICHTEN

NIEUWSBRIEF

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

* verplicht veld